NIEDZIELA  25.06.2023 r.

 W Chrystusie staliśmy się nowym stworzeniem: stary człowiek przeminął, a narodził się nowy człowiek, duchowy i Boży. Ten człowiek Boży doświadcza, że wszystko stało się nowe, on już nie żyje dla siebie, lecz kieruje nim miłość Chrystusa, który za niego i dla niego umarł i zmartwychwstał. W Nim ma udział w Boskiej naturze i widzi siebie w perspektywie szczęśliwej wieczności. Jest teraz w rękach swego Pana i Zbawiciela, który ma wszelką władzę i moc nad wszystkim w niebie i na ziemi. Wystarczy jedno Jego słowo, aby wszelkie burze w naszym życiu uciszyły się i zniknęły.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o g. 15.00. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe w środę i piątek o g. 16.30, w pozostałe dni tygodnia po mszy św.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  3. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 16.00.
  4. W okresie wakacyjnym msze św. w czwartki będą sprawowane o g. 7.00.
  5. W dniach od 6 do 11 sierpnia nasza diecezja będzie pielgrzymowała do Pani Jasnogórskiej. Informacje dotyczące pielgrzymki, zapisów znajdziemy na naszej stronie parafialnej w zakładce >>aktualności.

Myśl tygodnia:

"Nauczycielu, nic Cię to nie obchodzi, że giniemy?" On, powstawszy, zgromił wicher i rzekł do jeziora: "Milcz, ucisz się!" Wicher się uspokoił i nastała głęboka cisza. Wtedy rzekł do nich: "Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże brak wam wiary!" (Mk 4, 38b-40)