NIEDZIELA  30.06.2024 r.

 Bóg jest Bogiem życia i zdrowia, cudów i znaków. Śmierć i choroba nie jest od Boga. Chrystus przyszedł, abyśmy mieli życie w obfitości. Kto wierzy w Niego, ma życie wieczne. On jest zmartwychwstaniem i życiem naszym. On jest naszą sprawiedliwością i uświęceniem. Umarł za grzechy nasze, a Jego ranami zostaliśmy uzdrowieni. Mamy nie bać się, ale wierzyć w Jego uzdrowieńczą i cudotwórczą moc. Mamy wierzyć w to, co On mówi, a nie w to, co mówi ten upadły świat, który cały leży w mocy ducha kłamstwa.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o g. 15.00.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  3. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem codziennie pół godziny przed mszą św. i w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. W I czwartek modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo w intencji powołań po mszy św.
  6. W I piątek miesiąca nabożeństwo do NSPJ o g. 16.30.
  7. W I sobotę zapraszam na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy wieczornej. Róże Różańcowe zapraszam na mszę św. w ich intencji o g. 7.00. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Wieczorem o g. 21.00 zapraszam na Apel Jasnogórski przy kapliczce NMP w intencji zgody i pojednania w naszej Ojczyźnie.
  8. Duszpasterskie odwiedziny chorych w sobotę od g. 8.30. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  9. W okresie wakacyjnym msze św. w czwartki będą sprawowane o g. 7.00.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na naszą parafię.

Myśl tygodnia:

Do nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka – uczynił go obrazem swej własnej wieczności. A śmierć weszła w świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą. (Mdr 2, 23-24)